Ještě před Vánoci bojovaly dva naše týmy na florbalovém turnaji v Buchlovicích. Kluci získali 6.  a 9. místo, a tak jim děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 

Sestavy: 

A tým - Dvouletý, Frýza, Křemeček, Líčeník Z., Vrtal J.

B tým - Elis, Gál, Slačík, Šimčík, Zapletal