Ve čtvrtek 7. května se pět našich nejlepších „sudokářů“ vydalo do Starého Města, aby poměřili své síly v okresním kole této soutěže. Velká gratulace patří Kateřině Hrabcové z 9. třídy, která ve své kategorii získala krásné 5. místo. Ve stejné kategorii se umístil Jáchym Kellner na 17. místě. V kategorii 6. a 7. ročníků dosáhla Tereza Tesařová na 17. místo a Jana Viktorýnová skončila na 18. místě. Dominik Zatloukal obsadil v kategorii 4. – 5. tříd také 17. místo. Zdá se, že právě sedmnáctka byla letos pro naše soutěžící doslova magickým číslem. Všem děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů nejen v sudoku.