Návštěva včelaře
Dnes nás v hodině prvouky ve třetí třídě navštívil včelař z Agro Zlechov Tupesy, pan Klíger. Zajímavě dětem vyprávěl jak vzniká med, kdo všechno se nachází v úlu a také, že na 1kg medu musí včeličky navštívit 5 milionů květů... Bylo to velmi zajímavé a máme slíbenou návštěvu ve Zlechově, abychom také viděli stáčení medu.... Už se moc těšíme.