Dnes se naši vybraní třeťáci zúčastnili Dopravní soutěže šk. družin na ZŠ Polešovice. Pan Patík - krajský koordinátor BESIP dětem otázky z testu vysvětlil zábavou formou. Naši žáci byli velmi šikovní a při vyhlašování ještě více napjatí. Získali krásné 1.místo 

VELKÁ GRATULACE.