Ve čtvrtek 30.dubna se ve školní družině konal tradiční Den čarodějnic. Všichni malí čarodějové a čarodějnice se slétli na školní hřiště, kde na ně čekalo plnění čarodějnických úkolů na deseti stanovištích. Ta s nadšením připravily děti ze školního klubu.

Po úspěšném splnění všech úkolů čekala na účastníky zasloužená odměna – medaile, sladkosti  a svítící náramek.

Následně se všichni přesunuli k táboráku, kde si společně opekli špekáčky. Celá akce se velmi vydařila a děti si ji naplno užily.