V rámci našeho tematického cestování po světových kuchyních jsme si tentokrát užili den v anglickém stylu. 

Naši žáci opět krásně vyzdobili stoly i celou jídelnu motivy typickými pro Anglii, a nechyběla ani tradiční specialita – ryba s hranolkami.  I ostatní připravená jídla byla výborná a všichni si pochutnali. 

Velké poděkování patří našim paním kuchařkám za skvěle připravené menu a všem žákům, kteří se podíleli na výzdobě a příjemné atmosféře. 

Už teď se těšíme, kam se vydáme příště – čeká nás řecká kuchyně!