Atletický víceboj na Velehradě

17. 6. 2024

V květnu jsme se opět vydali na Velehrad na atletické závody. Tentokrát naši školu reprezentoval 2. stupeň. Žáci závodili v běhu na 50 m, ve skoku dalekém, v hodu kriketovým míčkem, vrhu koulí a vytrvalostních bězích. Doplňkovou disciplínou byla jako vždy štafeta 4x300m.

Úžasných úspěchů dosáhli jednotlivci i skupiny. David Křemeček se umístil na celkovém 3. místě ze všech mladších chlapců.

Perfektní 2. místo získala štafeta mladších dívek (Frída Bohačíková, Justýna Knéslová, Nikola Marečková). Velmi dobře měli štafetu rozběhnutou starší chlapci (Roman Herodek, Zbyněk Líčeník, Jakub Křemeček), ale bohužel při jedné z předávek upustili kolík a ztráta a poslední místo byli na světě. Tento hořký okamžik nám ukázal, jak umí být sport neúprosný a jakákoliv nepozornost může velmi mrzet.

Další reprezentanti: Michaela Donátková, Emma Kellnerová, Emma Zděňková, Jáchym Kellner, Lukáš Vlček.

Všem sportovcům velmi děkujeme za vzornou reprezentaci školy.