Absolventské práce

17. 6. 2024

Každoročně přináší závěr školního roku mnoho očekávání, zejména pro žáky 9. tříd, kteří se chystají na svou velkou výzvu – absolventské práce. Tento rok nebyl výjimkou.

Žáci si po přijímacích zkouškách zvolili témata svých absolventských prací. Výběr témat byl velmi rozmanitý, což svědčí o širokém spektru zájmů žáků. Následně se pod vedením svých učitelů pustili do práce. Informace čerpali z různých zdrojů jako jsou knihy, články nebo internetové zdroje. Nakonec svoji práci prezentovali ve dnech 10.  a 11. 6. před spolužáky, učiteli a žáky školy, především osmáky, aby i ti načerpali inspiraci a cenné zkušenosti pro příští rok.

Myslím, že za všechny mohu říci, že jsme se dozvěděli celou řadu nových a zajímavých informací.